Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Buitiniai vandens filtrai

Buitiniai vandens filtrai butui, namuiBuitinės geriamo vandens valymo sistemos įrengimas bute yra įprastas milijonams piliečių, kurie nėra tas pats, kokį vandenį geria jie bei jų vaikai.

Niekam nėra paslaptis, kad vandens sudėtis bei kokybė mūsų vandentiekiuose yra toli nuo tobulybės.

Įvairios netirpios dalelės, per didelis chloro kiekis, negeidaujamas vandens kvapas bei skonis, taip pat susidėvėję komunikacijų tinklai, kuriais vanduo tiekiamas į mūsų namus, - visa tai verčia susimąstyti apie specialaus filtro, kuris pašalintų visas minėtas problemas, įrengimo būtinybę namuose.

Mes siūlome įvairius vandens valymo sistemų ir buitinių vandens filtrų modelius.

Šios sistemos leidžia išspręsti labiausiai paplitusias problemas:

  • Vandens valymas nuo pakibusių ir netirpių dalelių;
  • Nitratų ir sunkiujų metalų pašalinimas iš vandens;
  • Laisvojo chloro kiekio sumažinimas vandenyje;
  • Nepageidaujamo kvapo šalinimas irvandens skonio gerinimas;
  • Vandentiekio vandens dezinfekavimas

Membraniniai geriamojo vandens filtrai

Buitines atbulinio osmoso (RO) sistemos

Membraniniai geriamo vandens filtrai leidžia efektyviau ir taupiau siekti vandens rodiklių atitikimo rekomenduojamoms geriamojo vandens kokybės normoms, būtent: mažinti geležies ir kt. metalų kiekį, kietumą, šalinti nitratus bei organinius junginius, taip pat nepageidaujamą prieskonį ir kvapą.

Reverse osmosis valymo būdas pagrįstas vandens molekulių priverstiniu stūmimu per silpnai laidų audinį. Membrana praleidžia vandenį, bet nepraleidžia vandenyje ištirpusių cheminių elementų ir teršalų.

plačiau >>

Automatiniai vandens filtrai

Mechaniniai filtraimechaniniai_filtrai Automatiškai regeneruojamas (savaime atsiplaunantis) mechaninio valymo filtrai skirti šalinti iš vandens mechanines priemaišas (smėlį, smulkias mechanines daleles, rūdis) ir koloidines kilmės medžiagas. Minėtas priemaišas ir medžiagas "sulaiko" filtro korpuse esantis filtravimo užpildas, o vėliau automatiškai pašalina į drenažą (kanalizaciją) atbulinio praplovimo metu. Filtrai prasiplauna (regeneruojasi) iš anksto nustatytais laiko intervalais, kurių ilgis užprogramuojamas valdymo vožtuve atsižvelgiant į filtro dydį ir vidutinį vandens suvartojimą.
Nugeležinimo filtrainugelezinimo_filtrai Automatinį geležies šalinimo filtrą sudaro: oro padavimo mazgas (aspiratorius arba oro kompresorius), oksidacinė talpa, filtravimo kolona su filtravimo užpildu ir automatiniu valdymo vožtuvu. Veikimo principas: į vandenį pro aspiratorių (arba kompresoriaus pagalba) patenka oras ir susimaišo su vandeniu.
Oksidacinėje talpoje esanti vandenyje geležis oksiduojasi - "ištirpusi" geležis virsta rūdimis. Po to vanduo teka į filtrą, kuris užpildytas specialu užpildu, kuriame sulaikoma oksiduota geležis-rūdys (Fe³+). Užpildo praplovimas vyksta periodiškai, nustatytu laiku.
Minkštinimo filtrai minkstinimo_filtrai Vandens minkštinimo filtrai kalcio, magnio jonus pakeičia natrio jonais, kurie nesudaro kalkių nuosėdų vamzdynuose, vandens šildytuvuose ir kituose buitiniuose prietaisuose, kuriuose naudojamas vanduo. Šie filtrai taip pat pašalina nedidelį kiekį "ištirpusios" geležies. Filtrų užpildas - katijonitinė derva. Užpildo regeneracijai (praplovimui) naudojamas druskos tirpalas, kurį filtras automatiškai pasiruošia iš presuotos NaCl druskos. Vandens minkštinimo filtrą sudaro: filtravimo kolona su filtravimo užpildu, automatinis valdymo vožtuvas ir druskos talpa.
Minkštinimo filtrai - kompaktiški modeliaimink_filtrai Kompaktiški vandens minkštinimo filtrų modeliai, daugiausia skirti montuoti matomoje buto ar namo vietoje Pašalina problemas, susijusias su padidėjusiu vandens kietumu. Apsaugo vandens kaitinimo įtaisus (skalbimo mašinas ir indaploves, vandens šildytuvus ir elektros virdulius) nuo ankstyvo susidėvėjimo. Apsaugo brangius santechnikos įrengimus nuo nuovirų bei užsikimšimo. Leidžia mažinti išlaidas plovimo priemonėms.
Aktyvuotos angliesaktyvuotos_anglies Filtras su aktyvuotos anglies užpildu pašalina vandenyje esantį chlorą ir kitas ištirpusias organines medžiagas, panaikina blogą kvapą ir skonį, sumažina pesticidų ir herbicidų kiekį. Vandens filtrą sudaro: filtravimo kolona su užpildu ir automatinis valdymo vožtuvas. Filtrų prasiplovimą (regeneraciją) valdo vožtuvas iš anksto nustatytais laiko intervalais, kurių ilgis užprogramuojamas valdymo vožtuve atsižvelgiant š į filtro dydį ir vidutinį vandens suvartojimą.

Siūlomų buitinių vandens filtrų pranašumai:

  • Aukšta siūlomų vandens valymo sistemų kokybė
  • Ekonominė nauda palyginus su vandens buteliuose pirkimu
  • Buitinių vandens filtrų įrengimo paprastumas
  • Numatytas garantinis ir einamasis aptarnavimas, sunaudojamų medžiagų tiekimas
  • Platus vandens valymo sistemų modelių, kurie skiriasi veikimo principu (atbulinis osmosas arba filtravimas naudojant kapsules) ir našumu, pasirinkimas

 

 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt