Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Minkštinimo filtrai

filtrĮrenginiai skirti vandeniui valyti jonų mainų būdu (minkštinti, dekarbonizuoti, šalinti druskas, taip pat pašalinti vandens spalvą, kuri atsiranda nuo humuso ir fulvo rūgščių, valyti nuotekas pašalinant sunkiuosius metalus ir t. t.).

Filtrų korpusai gaminami iš polietileno, iš išorės jie apipinami stiklo plastiku, cinkuotu plieno arba plienu su polimerine danga iš vidinės pusės, taip užtikrinama veiksminga filtrų apsauga nuo korozijos.

Metalinių filtrų korpusai būna iki 3000 mm skersmens, plastikinių - iki 2000 mm. Standartinis filtrų cilindrinės dalies aukštis - nuo 1100 iki 2000 mm. Metaliniai filtrai gali būti gaminami su bet kokio aukščio cilindrine dalimi pagal užsakovo pageidavimą, taip pat ir kelių sekcijų su keliais netikrais dugnais, kad galima būtų individualiai parinkti filtrus konkrečiai užduočiai.

Darbinis vandens slėgis - iki 6 kg/cm2; pagal užsakovo pageidavimą gali būti tiekiami filtrai, apskaičiuoti iki 10 kg/cm2 slėgiui.
Tiekiami filtrai, tinkami ir procesams su tiesiojo srauto jonitų regeneracija, ir apgręžiamojo srauto procesams ("Packed Bed", UPCORE, "Reverse Amberpack" ir kt.). Apgręžiamo srauto filtrų privalumai palyginti su tiesiojo srauto - gerokai veiksmingesnis jonų šalinimas su mažesnėmis jonitų ir reagentų sąnaudomis.

Giliajam druskų šalinimui tiekiami mišriojo veikimo filtrai (MVF ). Kartu su filtrais gali būti tiekiamos įvairių gamintojų jonų mainų medžiagos.

Filtrų veikimą galima valdyti rankiniu būdu arba automatiškai. Pastaruoju atveju naudojami daugiaeigiai vožtuvai su elektromechaninėmis (FLECK, CLACK) ir hidraulinėmis ("Siata") pavaromis, diskiniai pasukamieji uždoriai su elektros arba pneumatine pavara (GEORGE FISCHER, DANFOSS, VAN DE LANDE), vožtuvai su pneumatine pavara (GEORGE FISCHER).

Vožtuvų arba uždaromosios armatūros su pavara veikimą kontroliuoja programinis įrenginys, su kuriuo galima nustatyti regeneracijos dažnį ir jos stadijų trukmę. Valdiklis suteikia galimybę sujungti filtrus į bendrą vandenvalos komplekso automatikos sistemą, taip pat ir valdomą su kompiuteriu. Regeneracijos programavimo variantai: pagal laikmatį, pagal perleisto vandens kiekį, pagal vandens kietumą ir elektrinį laidumą. Objektuose su 24 valandų gamybos ciklu naudojami nenutrūkstamo veikimo įrenginiai. Juos sudaro keli lygiagrečiai jungiami vandens minkštinimo filtrai, sujungti į sistemą su vienu valdikliu. Paprastai vienas tokios sistemos filtras nuolatos būna parengties būsenos arba dalyvauja regeneracijos procese.

Serijos FLECK nenutrūkstamo veikimo įrenginiai su valdymo blokais naudojami vandeniui minkštinti. Juos sudaro du jonų mainų blokai su bendru valdymo bloku ir bakas - druskos tirpintuvas, kuriame ruošiamas valgomosios druskos tirpalas.

Serijų D, X, Q nenutrūkstamo veikimo įrenginius sudaro atitinkamai du, trys ir keturi filtrai. Jie gali būti tiekiami su bet kokiais valdymo blokais ir valdikliais, tai priklauso nuo našumo ir jonų mainų proceso rūšies.

Serijos SF drenažiniai filtrų įtaisai - tai plyšiniai spinduliai arba netikri dugnai su plyšiniais gaubteliais; medžiaga - polipropilenas arba nerūdijantis plienas. Su vandens minkštinimo įrenginiais tiekiami ir reagentai bei reikmenys. Paprasčiausiu atveju tai bakai, skirti automatiniam valgomosios druskos tirpalo ruošimui. Sudėtingesniais atvejais reagentų mazgą gali sudaryti tirpintuvai, maišymo įrenginiai, mechaniniai filtrai, siurbliai, kontroliavimo ir matavimo prietaisai (pavyzdžiui, druskomatis) ir automatikos priemonės.

Pramoninių įrenginių kaina apskaičiuojama individualiai pagal techninę užduotį.

 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt