Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Siurbliai maisto pramonej

Pagal SIGMA PUMPY HRANICE gamybos programą šiai pramonės šakai yra gaminami:
  • mažos klampos skysčiams SVA, SVD, S-LV, HM, NPB, SPB, EQPV, EFS, EPA, EPM, EPS
  • didelės klampos skysčiams RPT, RPS, EQPV, EFS, EPA, EPN, EPM, EPS.

Žemiau nurodytų siurblių žymėjimuose antroji raidžių grupė nurodo medžiagą, naudotą gaminant siurblį:
YC – siurblio hidraulinė dalis yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, skirto maisto pramonei
GY - siurblio hidraulinė dalis yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, skirto maisto pramonei, ir gumos, skirtos maisto pramonei
LN – visas gaminys, išskyrus kai kurias dalis, yra pagamintas iš juodojo metalo

HM – homogenizatoriai

Siurblio našumas min. 900 l/min. maks. 5000 l/min maisto pramones siurbliai Transportavimo slėgis min. 220 barų maks. 320 barų
Darbo temperatūra 80°C

Pritaikymo sritis – homogenizatoriai, visų pirma, yra skirti emulsijų ir mišinių homogenizavimui maisto pramonėje ir naudojami pieno, grietinėlės kremų, mišinių ledams ir kt. perdirbimo procesuose. Homogenizatoriai taip pat gali būti naudojami chemijos ir farmacijos pramonėje. Didžiausia siurbiamos terpės temperatūra gali siekti 80°C, mechaninių priemaišų dydis gali būti iki 0,05 mm. Homogenizatorius yra agregatas, sudarytas iš plunžerinio siurblio, homogenizavimo įtaiso, pavaros ir atraminio rėmo kapotavimui.

Siurbimas atliekamas trijų plunžerių PCD siurbliu, kuris yra varomas elektros variklio per pleištinę diržinę pavarą. Prie hidraulinės siurblio dalies yra prijungtas dviejų pakopų homogenizavimo įtaisas 1 su įmontuotais homogenizavimo vožtuvais. Kiekviena homogenizavimo pakopa yra valdoma rankiniu būdu, naudojant tam tikslui reguliavimo varžtą su stabdymo įtaisu. Homogenizatoriaus rėmas turi reguliuojamas pagrindo atramas ir nerūdijančio plieno kapotavimo įtaisą su angomis aptarnavimui ir vėdinimui.
Pagrindinių tipų homogenizatoriai yra skirti 1200, 2500 ir 5000 l/val. našumui. Kitų parametrų, gabaritų ir nestandartinių siurbiamų skysčių atvejais reikia iš anksto konsultuotis su gamintoju.

Rotaciniai tūriniai RPT serijos siurbliai

Siurblio našumas min. 100 l/min. maks. 1500 l/min
Transportavimo slėgis maks. 8 barai
Darbinė temperatūra maks. 220°C

Pritaikymo sritis – Naudojami įvairios klampos (kinematinė klampa gali siekti 65000 mm2/s) skysčių siurbimui, esant temperatūrai iki 220°C. Maisto pramonėje yra naudojami sirupams, vaisių sultims, melasai, taukams ir daugeliui kitų klampių skysčių siurbti. Greitai kietėjantiems skysčiams siurbti patiekiami siurbliai su šilto vandens arba garų šildomu gaubtu.

EPD, EPM, EPA, EPN, EFS – vieno veleno horizontalūs siurbliai

Siurblio našumas maks. 1.000 l/min. min. 17 l/min
Transportavimo slėgis maks. 12 barų min. 5 barai
Darbo temperatūra maks. 70°C

pieno siurbliaiPritaikymo sritis – Naudojami įvairių maisto produktų, gėrimų, pieno produktų, marmelado, pastų, kremų, smulkintų vaisių, mielių, melasos, alaus, faršo, dešros mišinių, majonezo, varškės ir kt. siurbimui. Siurbliai yra komplektuojami su elektros varikliais arba elektros reduktoriais ant bendro pagrindo. Statorius gaminamas iš maisto pramonėje tinkamos naudoti gumos, rotorius bei kitos kontaktuojančios su siurbiamu skysčiu detalės – iš chromu ir nikeliu legiruoto plieno.

NPB – išcentriniai siurbliai

Siurblio našumas maks. 10 l/min. min. 1,5 l/min
Transportavimo aukštis maks. 38 m min. 16 m
Darbinė temperatūra maks. 100°C

Pritaikymo sritis – Naudojami, visų pirma, maisto pramonėje didelio takumo maisto produktams, pavyzdžiui, pienui, takiems pieno produktams, vaisių sultims, vandeniui su anglies dvideginiu ir t.t., siurbti. Šie siurbliai gali būti naudojami ir chemijos pramonėje tirpalams, rūgštims, hidratams, rūgštiems tirpalams, šarminių bei neutralių druskų tirpalams siurbti, taip pat vandens paruošimo įrengimuose, farmacijos pramonėje ir kitur. Siurbiamas skystis turi būti be mechaninių priemaišų, jo maksimali kinematinė klampa gali būti 75 mm2/s, o maksimalus tankis - 1050 kg/m3.

SPB – išcentriniai savaiminio įsiurbimo siurbliai

Siurblio našumas maks. 5,4 l/min. min. 3,2 l/min
Transportavimo aukštis maks. 29 m min. 12 m
Darbo temperatūra maks. 100°C

Pritaikymo sritis – Naudojami, visų pirma, maisto pramonėje didelio takumo filtruojamiems maisto produktams, pavyzdžiui, pienui, grietinėlei, vaisių sultims, alui, vynui, mineraliniam vandeniui, vandeniui su anglies dvideginiu ir t.t., siurbti.

Šie siurbliai gali būti naudojami ir chemijos pramonėje tirpalams, rūgštims, hidratams, rūgštiems tirpalams, šarminių bei neutralių druskų tirpalams siurbti, taip pat vandens paruošimo įrengimuose, farmacijos pramonėje ir kitur.
Siurbiamas skystis turi būti be mechaninių priemaišų, jo maksimali kinematinė klampa gali būti 37 mm2/s, o maksimalus tankis - 1050 kg/m3.

Kaina nustatoma priklausomai nuo reikalavimų reikmenims bei eksploatacijos sąlygų.

 

 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt