Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 

wl-aparati-vseŠiandien daugelis kompanijų sėkmingą verslo plėtrą tiesiogiai sieja su aukštu savo darbuotojų veiklos lygiu.
butelis
Sveikata ir grožis visada būna kartu; o turint omenyje tai, kad didžioji laiko dalis praleidžiama darbovietėje, aišku, kad nuo vandens, kuris ten vartojamas, tiesiogiai priklauso žmonių sveikata. Mūsų savijauta ir nuotaika, mūsų gebėjimas aiškiai mąstyti ir priimti teisingus sprendimus priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau lemiamas veiksnys yra tinkamai subalansuoto, turinčio visas reikiamas gamtines savybes ir mineralus geriamojo vandens vartojimas.

Dar visai neseniai geriamojo vandens problema biure buvo sprendžiama vartojant vandentiekio vandenį arba perkant atvežamą vandenį.

Pirmuoju atveju Jūs vartojote nemalonaus kvapo vandenį, drumstą ir su chloro prieskoniu,
antruoju - beskonį ir brangų vandenį, kurį laikyti reikia daug vietos, o keisti sunkius butelius - reikalauja nemenkų Jūsų darbuotojų fizinių pastangų.

Šiuolaikišką sprendimą šiandien siūlo savo klientams mūsų kompanija, tiekianti naujos kartos geriamojo vandens aparatus, kuriuos gamina Anglijos kompanija "Waterlogic Inc.".

Aparatuose pritaikyti naujausi Europos laimėjimai ir techniniai sprendiniai, parengti pagrindinių vandenruošos ir vandenvalos srities kompanijų specialistų. Dėl aukštos "Waterlogic" geriamojo vandens aparatų kokybės ir neginčijamo komforto, patiriamo naudojantis, šie automatai jau plačiai paplito Europoje.

Visuose "Waterlogic" geriamojo vandens aparatuose įdiegta unikali daugiapakopė valymo sistema, tad išlieka visos žmogaus organizmui būtinos druskos ir mineralai, vadinasi, Jūsų savijauta bus puiki visą darbo dieną.

Yra geriamojo vandens kaitinimo, vėsinimo, angliarūgštės prisotinimo ir praturtinimo deguonimi funkcijos, todėl šie aparatai tiesiog būtini šiuolaikiškuose biuruose.

Aparatas jungiamas tiesiai prie vandentiekio linijos ir statomas bet kurioje Jums patogioje vietoje, jis nė kiek nesudarko estetinio patalpos vaizdo. wl-pacani

"Waterlogic" automatai gaminami įvairių modelių, todėl galima išsirinkti patį tinkamiausią, jis tikrai papuoš biurą, kuriame rūpinamasi klientų ir darbuotojų sveikata.
 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt