Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 
Vandens filtrai
Vandens filtrai, vandens filtravimo sistemos, vandens valymo filtrai

Įvairios netirpios dalelės, per didelis chloro kiekis, negeidaujamas vandens kvapas bei skonis, taip pat susidėvėję komunikacijų tinklai, kuriais vanduo tiekiamas į mūsų namus, - visa tai verčia susimąstyti apie specialaus vandens filtro, kuris pašalintų visas minėtas problemas , įrengimo būtinybę namuose. Siūlomi vandens filtrai lengvai montuojami ir kainuoja nebrangiai, tuomet yra pasiekiami daugumai norinčių pagerinti vartojamo vandens kokybę. plačiau >>

 

Filtrai vandeniui

Nuosavų namų bei kotedžų savininkai dažniausiai susiduria su tokiais pagrindiniais nemalonumais, patiriamais dėl vandens:
  • vandenyje yra neištirpusių mechaninių priemaišų, smėlio, pakibusių dalelių, rūdžių, taip pat koloidinių medžiagų. Dėl jų abrazyvinio poveikio greičiau susidėvi santechninė įranga ir vamzdžiai, be to, jie labai užteršiami.
  • vandenyje yra ištirpusio geležies ir mangano. Toks vanduo iš pradžių būna skaidrus, tačiau nusistovėjęs arba kaitinamas įgauna gelsvai rusvą atspalvį, taip įvyksta dėl rūdžių, susidariusių santechnikos įrangose. Jeigu geležies daug, vanduo įgauna būdingą "geležies" prieskonį.
  • kietumas, kurį lemia vandenyje ištirpusių kalcio ir magnio druskų kiekis. Jeigu jų daug, ant vonios, plautuvės ir pan. paviršiaus gali atsirasti nuosėdų ir balsvų žymių. Kalcio ir magnio druskos, dar vadinamos kietumo druskomis, yra priežastis, dėl kurios atsiranda gerai žinomos kalkių nuosėdos.
  • vanduo turi nemalonų prieskonį, kvapą, atspalvį. Šiems trims parametrams, kurie paprastai vadinami organoleptiniais rodikliais, įtakos gali turėti vandenyje esančios organinės medžiagos, likutinis chloras, sieros vandenilis.
  • didelis nitratų ir nitritų kiekis. Patekęs į žmogaus organizmą didelis nitratų ir nitritų kiekis sutrikdo galvos smegenų biosroves, pažeidžia endokrininių organų veiklą, pakeičia daugelio fermentų aktyvumą, imunologinę bei generatyvinę funkcijas.
  • bakteriologinė tarša. Jos priežastis - vandenyje esantys įvairūs mikrobai arba bakterijos. Kai kurie jų gali kelti tiesioginį pavojų žmogaus sveikatai ir gyvybei. plačiau >>

Šiuolaikiškas ir veiksmingas, iš principo naujas sprendimas, skirtas aprūpinti geriamuoju vandeniu įmones, administracinius ir sporto kompleksus, medicinos ir mokymo įstaigas, biurus, namus, butus ir pan.
Vandens aparatai siūlomi kaip alternatyva į butelius išpilstytam, atvežamam vandeniui! Nuolatos turėsite vandens nepriklausydami nuo tiekėjo. Nereikės užsakinėti ir laukti vandens, sandėliuoti, kilnoti ir keisti sunkių butelių.
Vandenyje, kurį išvalo aparatai, lieka visos būtinos druskos ir mineralai, kurių trūkumas žmogaus organizmui turėtų neigiamą poveikį.  plačiau >>
Pramoniniai vandens filtrai

Mūsų specialistai atlieka pramonės įmonių vandens paruošimo ir valymo įrengimų rekonstravimo, modernizavimo kompleksinius darbus, atsižvelgiant į konkrečią techninę užduotį ir eksploatuojančio personalo pageidavimus. Sukuriame bei įgyvendiname naujus sprendimus, diegiame naujas technologijas, užtikrinančias įmonių cheminio vandens paruošimo sistemų optimalų darbo režimą. plačiau >>


 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt