Vandens filtrai, medžiagos vandens paruošimui, pramoninė chemija, siurbliai
Pagrindinis | Apie mus | Paslaugos | Servisas | Naujienos | Karjera | Kontaktai
 
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias
home_on mail_on map_on  
 
 
Pramoninė chemija
Medžiagos vandenruošai
Vandens filtravimo sistemos
Siurbliai

Naujienos
2010-06-05
2010 m. birželio 1-4 d. Tarptautiniame parodų centre „Krokus Ekspo“ Maskvoje vyko 9-tasis tarptautinis vandens forumas EKVATEK -2010.
Read more text
 
2010-02-10
Kompanijos Chemimpex jonitinių dervų gamybinė bazė sertifikuota ISO 9001, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007
Read more text
 
2008-05-22
Nuo 2008 birželio 15d. keičiasi mūsų buveinės adresas. Mus galėsite rasti adresu Konstitucijos pr. 15/2, LT- 09319 Vilnius.
Read more text
 

Du vertingi gamtos produktai

image005Vanduo - gyvybės šaltinis. Vanduo - tai pati gyvybė. Deguonis - visų ląstelių gyvybės šaltinis.

Mūsų ląstelės dėl prastos ekologijos ir nekokybiškų maisto produktų prikraunamos sunkiųjų metalų ir kitų nuodingų medžiagų atliekų. Tai silpnina organizmą ir imuninę sistemą, greitina senėjimo procesą. Rezultatas - nuovargis, menkas darbingumas, fizinis ir emocinis silpnumas.
Dauguma žmonių, gyvenančių dideliuose miestuose, kenčia dėl deguonies trūkumo. Jeigu trūksta deguonies, gali atsirasti galvos skausmų, problemų dėl dėmesio koncentravimo, sutrikti kraujotaka.

"Daugelis lėtinių skausmų atsiranda dėl to, kad ląstelėms trūksta deguonies", - sako žymus gydytojas ir mokslininkas M. D. Kaitonas. Šį teiginį patvirtina ir gydytojas Otto Warburgas (JAV), dviejų Nobelio premijų medicinos srityje laureatas. "Be deguonies ląstelės neauga ir miršta" - tvirtina jis savo tyrimuose, skirtuose atskleisti deguonies reikšmę ląstelių gyvybingumui.

vanduoAktyviai judant raumenims reikia daugiau deguonies, kurio organizmas per dieną negali gauti. Todėl atsiranda neatitikimas tarp deguonies poreikio ir galimybės jį patenkinti, o tai galų gale sukelia deguonies "įsiskolinimą".

Deguonies kokteilis praturtina organizmą deguonimi, pagerindamas bendrąją žmogaus savijautą.
Vanduo, praturtintas deguonimi, pagerina galvos smegenų veiklą, padeda pašalinti iš organizmo toksines medžiagas ir skatina atjaunėjimą, normalizuoja apetitą ir virškinimo procesus. Vanduo, praturtintas deguonimi, vartotinas daugeliu atvejų, pavyzdžiui, esant funkcinei širdies-kraujagyslių ir centrinės nervų sistemos būklei, kurią sukėlė emocinės ir fizinės perkrovos, sergant išemine širdies liga, hipertonija, hipotonija, taip pat kepenų ligomis.
Deguonis, pagerindamas virškinimo procesą, labai padės ir alergijų kamuojamiems žmonėms, ypač pavasarį. Vartojant vandenį, praturtintą deguonimi, išnyksta nuolatinio nuovargio sindromas, normalizuojasi miegas, žmogus tampa judresnis ir aktyvesnis.

Deguonies kokteilis pagerina medžiagų apykaitą ir sustiprina teigiamą rezultatą laikantis dietų. Jei vanduo, praturtintas deguonimi, geriamas kasdien, sustiprėja organizmo imuninė sistema, galima lengviau atsikratyti antsvorio, geriau pasisavinamos maistingosios medžiagos.

image001Iš oro žmogus deguonies gauna nepakankamai.

Esant ramybės būsenai organizmas gauna tiktai 25 proc. deguonies.

Žmogui judant, šis rodiklis padidėja kelis kartus.

Vartojant vandenį, praturtintą deguonimi, žmogaus organizmas deguonį gauna 10 kartų intensyviau, tai padeda ir pasisavinti deguonį iš oro.

Su kiekvienu prisotintu deguonies vandens lašu, Jūs pajusite fizinių jėgų ir geros nuotaikos antplūdį.
 
Vartotojo prisijungimas
Paslaugos
Transportas ir logistika
Muitinės tarpininkavimo paslaugos
Įrenginių priežiūra
Vandens filtrų aptarnavimas
sus
laikas_LT
Apklausa
Koks, Jūsų manymu, paieškos šaltinis būtų patogiausias ir efektyviausias?
 
     
 
 
UAB „VEKTRENA" Konstirucijos pr. 15-2 LT-09319 Vilnius Lietuva Tel. (8~5) 2425897 Faks. (8~5) 2427199 El.paštas info@vektrena.lt
Kodas 300114099 PVM kodas LT100001677812 Reg. Nr.072162, VĮ Registrų centro Vilniaus filialas
Interneto svetainių kūrimas - dArt